Культурний Десант потребує Вашої допомоги. Я Волонтер

Організовуємо безкоштовні покази українських фільмів мешканцям звільнених міст Донбасу. Просуваємо українську культуру на Схід.

 

"Культурний Десант" організовує безкоштовні покази українських фільмів для мешканців звільнених міст Донбасу.

 

“Культурний Десант” створено для того, аби заповнити цей інформаційний та культурний вакуум, який утворився у зв’язку із проведенням АТО. Усі говорять про те, що ця війна - “гібридна”, і її неможливо виграти виключно військовими методами. Україна відвойовує території зброєю, але при цьому нічого не робить для того, аби відвоювати думки та серця тих людей, які постраждали від війни на Донбасі.

 

“Культурному Десанту” потрібна ваша допомога. Багато волонтерських організацій підтримують військових. Ми теж військові, от тільки наша війна - на культурному фронті, і перемога на ньому не менш важлива, ніж на справжньому. Лише з вашою допомогою ми зможемо втілити проект безкоштовних показів українських фільмів на Донбасі.

Допомогти нам можна декількома способами:

1. Інформаційно

Розкажіть про “Культурний Десант” своїм друзям. Розшарте на своїй стіні цей допис. Запросіть друзів лайкнути нашу сторінку. Робіть репости, коли ми пишемо щось важливе/цікаве. Якщо у вас є знайомі журналісти, розкажіть їм про наш проект. Якщо у вас є знайомі волонтери, особливо ті, що займаються допомогою у зоні АТО, поділіться з нами їхніми контактами - разом буде легше втілювати проекти. Нам необхідна громадська та медійна підтримка, щоб ми змогли звернути увагу держави та суспільства на культурну проблему на Сході. Ми вдячні за кожен лайк та кожен шейр.

2. Фінансово

Нам потрібні гроші на бензин, харчування під час поїздки, друк афіш та рекламних листівок, печиво та чай для глядачів. Бюджет та всю фінансову звітність ми періодично викладатимемо на сторінці. Ви можете бути впевненими, що кожна гривня перерахована нам піде на втілення цього проекту і ні на що інше. 
Поки орієнтовний бюджет однієї поїздки на тиждень приблизно 7000 гривень. За цей час ми проведемо десь 30 сеансів, які переглянуть близько 2000 місцевих мешканців та військових. 
 Ми будемо вдячні кожній гривні, відзвітуємо про неї і подякуємо вам. 
Також, якщо вам відомі будь-які благодійні фонди, фірми, організації, підприємці, олігархи, грошові мішки, які могли би допомогти нам фінансово - повідомте нам про них, або їм про нас. Ми обов’язково висловимо публічну подяку кожному спонсору нашого проекту.

3. Ресурсно

Для реалізації проекту нам потрібні: 
-автомобіль
-проектор
-екран (на який проектуватиме проектор)
-аудіосистема (стереоколонки)
-бажано безкоштовний друк афіш, плакатів та листівок

Якщо у вас є щось із цього переліку - поділіться із нами. Наша вдячність просто не знатиме меж. До всього позиченого ми ставитимемося з надзвичайною обережністю і повернемо вам усе у цілому й неушкодженому вигляді. Якщо у вас нічого з цього переліку немає - подумайте, може щось є у ваших знайомих.

4. Волонтерською допомогою

Нам дуже потрібні волонтери. Зараз у нашій команді троє людей. Двоє працюють, а один воює у зоні АТО і може допомагати лише під час відпустки. Якщо ви розумієте сю актуальність та важливість нашого проекту - долучайтеся до нас. Не переживайте за безпеку - ми робитимемо покази тільки у спокійних містах і лише у мирний час. Долучайтеся до команди “Культурного Десанту”, давайте робити хорошу справу разом!

5. Книжками та журналами

Якщо ви звернули увагу, на нашому логотипі на одному з парашутіків спускається книжка. І це не просто так, для краси. Окрім організації кінопоказів ми також збираємо книжки й передаємо у бібліотеки міст Донбасу. Якщо у вас є нормальні та хороші книжки чи журнали (а ми впевнені, що у кожного на книжкових полицях стоїть щось зайве, чим варто поділитися) - передайте їх нам. Передавайте книжки та журнали, які ви самі прочитали, або вважаєте якісними та корисними. Увага! Ми збираємо не макулатуру, а те, що цікаво читати. Усілякий радянський непотріб, яким завалені наші бібліотеки, можете не пропонувати. Читаюча людина - розумна людина. Тому давайте завалимо Донбас книжками.

Ми будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу!

Ваш Культурний Десант.