Чергову партію ШВЛ від фонду ПриватБанку отримали лікарні Чернігова, Тернополя та Рівного

22  Травня 2020
Чергову партію ШВЛ від фонду ПриватБанку отримали лікарні Чернігова, Тернополя та Рівного

Лікарні одразу трьох обласних центрів України отримали надсучасні апарати штучної вентиляції легень для подолання наслідків пандемії COVID-19.


Міська лікарня №2 м.Чернігів, Центральна Міська Лікарня м.Рівне та МКЛ швидкої допомоги м.Тернопіль укомплектовані апаратами ШВЛ HAMILTON-C3. Загальна вартість обладнання становить 3 млн 356 тис. гривень.

Апарат ШВЛ HAMILTON-C3 можна застосовувати для пацієнтів усіх вікових категорій. 

Він багатофункціональний, має інтелектуальний режим керування, обладнаний додатковими інструментами захисту легенів пацієнта, а компактні розміри дозволяють його використовувати при транспортації хворого.

«Обладнання, яке ми постачаємо, слугуватиме для порятунку пацієнтів ще багато років, — розказала Анна Павлова, директор Фонду. — Апарати ШВЛ використовують як під час операцій, коли пацієнт упродовж кількох годин перебуває під наркозом, так і для довгострокової підтримки дихання пацієнта в критичних станах. То ж це питання не тільки коронавірусу. Це довготривала інвестиція в здоров’я українців”.

Нагадаємо, що Благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!” ініціював програму “Дихай! Разом проти коронавірусу”. Програма акумулює кошти банку, його партнерів-благодійників та пожертви клієнтів на постачання критично необхідного медичного обладнання для обласних лікарень України.