Лікарня ім. Мечнікова в Дніпрі отримала апарат ШВЛ експертного класу від ПриватБанку

30  Червня 2020
Лікарня ім. Мечнікова в Дніпрі отримала апарат ШВЛ експертного класу від ПриватБанку

Благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!” підсилив обласну лікарню ім. Мечнікова Дніпра, укомплектувавши медзаклад апаратом штучної вентиляції легень експертного класу HAMILTON-C6.


Апарат коштує 1 млн 869 тисяч гривень і це чергова поставка в рамках акції “Дихай! Разом проти коронавірусу!”. Дана лікарня є опорною в боротьбі з COVID-19, саме сюди поступають пацієнти з найважчим перебігом захворювання. 

Директор благодійного фонду Анна Павлова розказала, що це 12-й апарат, доставлений фондом в рамках акції в українські лікарні. Невдовзі очікується поставка ще майже 20 апаратів експертного класу. Окрім апаратів штучної вентиляції легень, поставляється й інше обладнання, необхідне пацієнтам для подолання ускладнень коронавірусу чи інших критичних станів, і яке рятуватиме життя і здоров’я ще багато років. Це кисневі концентратори, пульсоксиметри, рентген-апарати, тощо. 

Нагадаємо, що благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!” ініціював програму “Дихай! Разом проти коронавірусу”, яка акумулює кошти банку, його партнерів-благодійників та пожертви клієнтів на постачання критично необхідного медичного обладнання для обласних лікарень України.