ПриватБанк доставив медичне обладнання в лікарні Дніпропетровської області на 3,7 млн гривень

14  Вересня 2022
ПриватБанк доставив медичне обладнання в лікарні Дніпропетровської області на 3,7 млн гривень

Опорні лікарні Дніпра та Кривого Рогу отримали необхідне медичне обладнання, закуплене за програмою “Допомога шпиталям та медзакладам України”, яку реалізує ПриватБанк через свій благодійний фонд “Допомагати просто!”.


До опорних лікарень  Дніпра та Кривого Рогу доставили 2 апарати ШВЛ з інтелектуальними режимами та портативний  ультразвуковий апарат експертного класу загальною  вартістю 3 715 000 гривень. Обладнання вже рятує життя як бійців, що направляються на лікування в медзаклади, так і цивільного населення.

Заступник генерального директора по медичній частині лікарні міста Дніпра, пані Юлія, розказала:  “Цей апарат ШВЛ  - експертного класу, з інтелектуальними режимами, він дозволяє проводити тривалу вентиляцію пацієнтів з великим ураженнями легень та в прямому сенсі стає другими легенями для важкохворих пацієнтів”.

Нагадаємо, що в червні 2022 ПриватБанк ініціював благодійну програму “Допомога шпиталям та медзакладам України”, яку реалізує благодійний фонд банку “Допомагати просто!”. Станом на середину вересня благодійники - клієнти банку, перерахували на програму понад 26 мільйонів гривень. Зібрані кошти спрямовуються на медичне обладнання, медикаменти, витратні матеріали, аби рятувати життя в цей важкий час.

Долучитися до цієї чи іншої благодійної програми з переліку чинних можна у розділі «Добро»  застосунку Приват24, терміналах самообслуговування та банкоматах ПриватБанку, через каси відділень банку, а також на сайті blago.privatbank.ua, де прозоро і в реальному часі відображається хід зборів на програми.

Беремо і допомагаємо!