Зупинимо інформаційну агресію. Я Волонтер

Сьогодні вже можна більш-менш впевнено казати про успіхи України у відбудуванні військового потенціалу - проводяться сумісні вишколи з НАТО, надходить велика кількість доброго обладнання тощо. Але є проблема, яка потребує на увагу суспільства не менше, ніж відкрита Російська агресія. Це - проблема інформаційних впливів: фейків, маніпуляцій, ворожої пропаганди.

Трохи прикладів: Цинічна брехня, розпалювання ненависті й нетерпимості, заклики до насильства й застосування широкого кола каналів та агентів всередині України — такою була російська пропаганда в українському інформаційному полі протягом 2014 року.

В 2015 році укрїнськими медійниками (IREX, Stopfake, АУП) був опрацьований курс "Медіаграмотність для громадян". Справжній успіх курсу - в розкритті тем, які є важливими для пересічного споживача інформації: "Інформація та пропаганда", "Медіа та фактори впливу", "Маніпуляції", "фейки", "інструменти для перевірки" тощо. Під час проведення тренінгів, аудиторія вчиться розрізняти маркери впливу, практично засвоює методики фейків та пропаганди.

Загалом - курс розрахован на 6 годин активного викладання. Наша команда є сертифікованими тренерами курсу.

Протягом 2016 року нашою командою було проведено понад 50 тренінгів (близько 800 слухачів), більшість з яких - в зоні АТО. І майже скрізь головною тезою зворотніх відгуків лунало: "викладайте більше!"

Сьогодні є нагальна потреба проведння тренінгів з медіабезпеки та медіаграмотності у віддалених від центрів селищах та містечках. Люди хочуть чути справжні новини і відокремлювати інформаційний бруд.

Сьогодні заплановані відрядження тренерів в Хмельницьку, Одеську, Херсонську, Донецьку, Кіровоградську області. 

Команда готова їхати з мінімальним бюджетом.
Але головна проблема – це відстані.

Тому ми звертаємося до всіх друзів –

Підтримаємо громадян разом! Дамо відсіч ворожим інформаційним впливам!