Міні-притулок VIRA: відкрий серце для добра. Я Волонтер

VIRA- міні-притулок для собак і котів біля Обухова (Київська область). Сьогодні там перебуває близько 40 собак, 19 цуценят та 10 кішок. Їх лікує, годує, зігріває і безмежно любить Віра Михайлівна - хазяйка притулку. 

Енергійна, розумна жінка, яка дуже любить усіх своїх підопічних, проте прекрасно розуміє, що не може замінити їм справжній дім та хазяїна, Віра Михайлівна на початку 2015 року перенесла інсульт. Літня жінка знайшла в собі сили встати і продовжити роботу в притулку.

Сьогодні Віра Михайлівна - єдина людина, яка постійно опікується підопічними тваринами. Є й волонтери, які по можливості допомагають притулку. Проте цього вкрай замало. Адже головна проблема: в березні 2016 року Віра Михайлівна разом з усіма тваринами повинна виїхати з ділянки, на якій розташований притулок. 

Але їхати нема куди. Необхідно до весни викупити або орендувати ділянку землі та побудувати на ній новий притулок, який вже сам зможе заробляти на себе. 

На сьогодні є проектна документація на нову будівлю, люди, які працюватимуть у новому притулку, програми діяльності і волонтери. Не вистачає лише дещиці - грошей.

Кожна гривня, пожертвувана Вами на розвиток міні-притулку VIRA буде вкладена у будівництво хороших умов для тварин і людей.

Відкрийте своє серце для добра і безмежна вдячність четверолапих друзів, їх опікунів та господарів буде Вам забезпечена!